Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kolaudace Otcova bytu v Praze

Poslední lednový víkend jsme se s kamarády vydali do Prahy pokřtít nový byt Otce. Podobných akcí bude asi v budoucnu přibývat, protože Otec není jediný, kdo v poslední době pořídil nový byt. Přesto byla jeho kolaudace první v pořadí a zároveň to byla asi naše první společná akce v Praze.

Víkend se i přes docela sychravé počasí povedl. V sobotu jsme prošli centrum, navštívili jsme obrovské hračkářství Hamleys a pak jsme zakotvili na oběd na skvělý burger v Café Palanda. Začínáme v Praze vlastně pokaždé dělat to stejné. Po obědě jsme se vydali přes město směrem k Hradu na moje oblíbené espresso do Kavárny Nový Svět (kdo nebyl, opravdu doporučuju, ale vyplatí se rezervace). Jako klasicky jsme si o víkendu nesedli, takže nezbylo než zvládnout rychlé espresso ve stoje venku a pak již pokračovat zpět do bytu.

Večerní kulturní část byla také výživná, asi nejlépe ji popíšou videa v galerii. Kačka se o nás výborně postarala a jídla bylo opravdu dost. Luky zase zajistil hudební stránku večera. Stihli jsme i několik her Bang! a největší vytrvalci zvládli i Activity, ve kterých jsme s Hančou prohráli na plné čáře. Soupeři byli bohužel v lepším opojení, než my..

Na fotky a videa mrkněte zde.