Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

BONUS: Jak vypadá náš běžný pracovní den

Ahoj všichni!

I přesto, že to tak z mých článků možná nevypadá, většinu času tady trávíme v práci. Abyste měli lepší představu o tom, jak to tady probíhá, natočili jsme s Hankou každý krátké video, které v kostce ukazuje, co je tady naším úkolem. Videa si nyní můžete prohlédnout a snad vám tak dostatečně přiblížíme, s jakým nasazením tady pracujeme. 🙂

Takhle se připravuje káva, kterou pijí Američané

Většina americké kávy je vlastně mléko, nebo voda (pokud je to Americano). Ze začátku jsem občas z přání Američanů byl trochu znechucený, ale už jsem se smířil se svým osudem a tolik mě to nevzrušuje. Aspoň si občas můžu udělat i capuccino a nedávno jsem už dělal i flat white!

Hanka ve svém zmrzlinovém rajonu

Hančino video se bohužel nepovedlo tolik, jako to moje, protože jí do toho vstoupila McKenna, která nevěděla o našem plánu a iniciativně začala nabírat stejnou zmrzlinu jako Hanka. Ale vlastně je to docela symbolické, na zmrzlině je většinou strašně moc lidí, navzájem si překáží a všechno se děje ve shonu a rychle.

Už nás čeká jen pár dnů práce a pak konečně zasloužená dovolená! Předtím snad stihnu napsat ještě jeden článek, ale naše dny jsou opravdu nabité a každá chvilka času se cení. Mějte se všichni moc krásně!

František & Hanička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *